Проект «Голос жінки має силу» реалізується для побудови діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій, а також розбудови фундаменту для відновлення миру.

Women Voices Count реалізується у 2019 році реалізується у 8 регіонах України – Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Київська, Миколаївська, Одеська, Сумська та Чернігівська області за підтримки Інституту міжнародних культурних зв'язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
Цінності мікропроекту
Розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні
Послаблення напруження та пом'якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності
Розвиток діалогу
Популяризація знань про інструменти блогерства
Залучення до блогерства всіх поколінь
Набуття умінь та навичок з блогерства
Слоган проекту
Мистецтво може відкрити будь-які двері і пройти через
будь-які бар'єри
НАШІ ЗАХОДИ
Активна блогерська діяльність
Навчальні тренінги
Блог-кафе
Всеукраїнська акція
«Мирний квартал»
Особливості проекту
Доступність
Ми працюємо для усіх, не залежно
від віку та статі
Відкритість
Кожен охочий може потрапити на окремі заняття будь-якого курсу
Ефективність
Учасники отримують не тільки знання, а й практичні нанавички
Наші тренери
Валерій Балаян
кінорежисер, кіносценарист, кореспондент «Радіо «Свобода»
Юлія Нікандрова
журналістка, блогер
Яна Ліпкан
графічний дизайнер, тренер з особистісного росту
Марина Улановська
букблогер
Олег Владимирський
фотокореспондент видання «Вечірня Одеса»
Валерій Болган
головний редактор видання «ІзбірКом», медіаексперт
Тетяна Кузнєцова
медіатренер, професор, доктор наук із соціальних комунікацій
Анжела Бантовська
одеська письменниця
Залученість
50
учасників тренінгів
>150
учасників блог-кав'ярень
50
організаторів заходів
Набуті знання та навички
- Основи відеоблогерства
- Фото- та відеозйомка
- Можливості Tilda
- Тайм-менеджмент
- Соціальна ефективність блогерства
- Арт-терапія
- Створення пластилінової анімації
- Основи сторітелінгу
Как стать лидером мнений.
Как взять интервью без вопросов
Тренинг
15 апреля в творческом пространстве «ЦеХаб» прошел тренинг на тему "Как стать лидером мнений", спикером которого была одесская журналистка, популярный блогер Юлия Никандрова.

16 апреля режиссер документального кино, сценарист, старший преподаватель факультета журналистики Валерий Балаян научил молодых блогеров брать интервью без вопросов.
Основными темами стали: создание своего блога и его раскрутка, SMM, выбор направления в блогинге, техническая сторона блога, оборудование, камера, свет и многое другое.

Между лекциями ребят согревал и радовал кофе брейк, а после их ждало настоящее блогерское задание: сделать выпуск своего лайф-блога в формате видео, тем самым показав, кто чему научился за 2 продуктивных дня!
Разом із Тетяною Ясінчук подивившись декілька анімаційних мультфільмів наші студенти також долучилися до створення свого власного продукту
Як створити блог на Tilda
Блог-кафе
Гарне візуальне оформлення та яскравий заголовок - ось, що чіпляє наш погляд і змушує зупинитися. 07.05 на блог-кафе з Яною Ліпкан вчилися створювати власні блоги на Tilda. Під час спільного обговорення ми визначили переваги блогів у медіапросторі та на практиці розібрали, як створити свій власний блог.
Как создать книгоблог с нуля
Тайм-менеджмент для блогера, или как успеть все и везде
Как увеличить количество часов в сутках без магии?

Как оказалось совсем несложно! Яна Липкан на блог-кафе "Тайм-менеджмент для блогера, или как успеть все и везде" учила расставлять приоритеты и выбирать главные направления по жизни.
КАРЬЕРА, ЛИЧНОСТНЫЙ РОСТ ИЛИ ЛИЧНАЯ ЖИЗНЬ. КАК УСПЕТЬ ВСЕ В ОДИН ДЕНЬ ЕЩЁ И ПРО ЖИЗНЬ БЛОГЕРА НЕ ЗАБЫТЬ? ТЕПЕРЬ МЫ МОЖЕМ, УМЕЕМ, ПРАКТИКУЕМ!

Left
Right
Ирада Ахадова
"Голос женщины имеет силу" это очень крутой проект. Я принимала участие в видеошколе и могу сказать, что это было не только очень интересно, но плодотворно. Изучая каждую новую тему мы с головой погружались в работу. Знания никогда лишними не бывают и вся информация была для меня ценной. Особенно хочу подчеркнуть монтаж. В будущем я планирую начать профессионально заниматься редактированием видео, не только для личного блога, но и новостных программ. Главное помнить, что на достигнутом нельзя останавливаться и нужно продолжать развиваться дальше.
Алёна Козлова
Проект «Голос жінки має силу» - это уникальная возможность познать себя, окружающих и научиться чему-то новому. За этот короткий промежуток времени, я и наша команда блогеров с легкостью освоили работу в Тильде, научились азам профессиональной фотографии и это ещё не конец.
Саша Демьянова

Це були насичені 4 дні у школі відеоблогінгу. Що таке відеоблогінг? Чи можна вирішити проблему за допомогою лайків та репостів? Яке технічне обладнання необхідне для зйомки якісного контенту? Ці питання були детально розглянуті протягом курсу. За цей час ми не тільки отримали корисні навички відеозйомки, монтажу та створення сценарію, а й знайшли справжніх друзів і перетворилися в маленьку родину. У школі панує дружня атмосфера. Викладачі готові підтримати і допомогти, якщо виникають труднощі. Неймовірно продуктивні дні надихають на майбутні проекти. Дякую Юрію Кочарову, Сергію Ягубову та Євгену Фоміну за отриманий досвід.
Мария Горбунова

Человека определяет его жизненный опыт. Именно таковым опытом для меня стало участие в платформе «Голос женщины имеет силу».
Ведь лишь ощутив значимость и силу своего «слабого пола» - можно раскрыть, развить и применить многогранные качества, которыми владеем. Владеем, как специалисты, как общественные деятели, как личности, как полноценные, думающие и небезразличные члены общества.
Всеукраїнська акція
«Мирний квартал»


Активності:
- Аніматори
- Конкурси дитячих малюнків
- Аквагрим
- Танцювальний флешмоб
- Фото-поетичний конкурс «Momento»
- Плетіння косичок
Говорят дети на Мирном квартале в Одессе:

- Привет, я вижу у тебя на руке красивую птицу, как она называется?
- Это орел. Я очень хотел себе такого, но дома у нас могут жить только попугаи.
- Ты знаешь какая птица является символом мира?
- Наверное та, которая исполняет все желания и, когда она пролетает, все перестают ссорится и начинают дружить.
- А что такое мир?
- Хм… Это когда все хорошо. Когда мама улыбается, потому что я извинился, когда разбил чашку. Когда все счастливы и не кричат друг на друга.
- Кем ты хочешь стать, когда вырастешь?
- Я бы хотел быть ученым и сделать всех людей на планете счастливыми.

Наші блоги