Чоловіче, занадто чоловіче
Коротке введення у дискримінацію «сильної статті» та патріархальні стереотипи
Любі друзі, вітаю нас із перемогою світового фемінізму! Жіноцтво остаточно здобуло рівні права й майже однакові зарплати. Настав час тріумфу емансипації та епохи толерантності. А розпочнемо ми її, о юні мої амазонки, із цькування! Цього вимагають притаманні нам давні традиції відкритості до будь-яких інших меншин, конспірологічних теорій та людей із протилежними політичними поглядами. Саме такими є білі цисгендерні гетеросексуальні сексисти. Як зрозуміло з цих пафосних слів, дискримінувати ми будемо 47% населення України! Себто чоловіків. Це наш святий обов'язок перед людством – помститись за тисячоліття принижень та кров'ю закріпити гендерну справедливість!

У сучасному (на жаль, ще патріархальному) суспільстві існує традиція дискримінації чоловіків чоловіками. Які можуть бути рівні обов'язки, якщо «прекрасна стать» залишається осторонь від усіх веселощів?! Тож слід мерщій засвоювати світовий досвід сексизму. Бажано на практиці. Допоможе нам у цьому Діма (Всі персонажі та події вигадані! А якщо себе впізнає Олег, то це його особисті проблеми, хай не ображається!) – «справжній мужчінка». Цей зразок мачізму вважає себе уособленням всіх патріархальних стереотипів. Насправді безжально їм не відповідає, але йому про те знати не слід.

Запам'ятайте, будь-який представник протилежної статі має обов'язково виправдовувати ваші нереальні очікування. Як ні – то він останнє посміховисько. Женіть його та знущайтесь над ним! Постійно нагадуйте цій нікчемі про власне розчарування та вчіть правильно жити. Робіть це лицемірно: із посмішкою та ілюзією турботи і розумним виразом обличчя. Знищіть психіку й самооцінку жертви цією наукою бути «справжнім чоловіком». Діма до вас обов'язково прислухається.
От невеличкий перелік пунктів, яких йому вкрай важливо дотримуватись:
1
Діма має бути як Чак Норріс. В 23 роки зріст нашого героя сягає 2 метрів 3 сантиметрів; він відслужив 40 років у спецназі разом із Шварценеггером та Сталлоне, 66 разів врятував світ і втомився бути так і не переможеним чемпіоном світу з карате.


2
Як «справжній чоловік», Діма ніколи, жодного разу не піднімав голос чи руку на жінку. Бо має гарне виховання. Не те, щоб йому це заважало лупцювати дружину та дітей двометровою металевою палицею... Все ж таки домашнє насилля – запорука щасливої сім'ї та головна ознака палкого кохання.


3
Обличчя Діми ніколи не виявляє емоцій. На його мужньому обличчі ви ніколи не побачите сліз. Навіть краплі дощу не торкаються його. А численні психічні розлади, неадекватність та ймовірне самогубство у 25 із цим ніяким чином не пов'язані.


4
Всі думки Діми спрямовані на задоволення статевого потягу. Це постійний пошук не інтимності та кохання, ніжності і довіри, віри й підтримки, радості та романтики із турботою, а нових трофеїв з особистого фронту. Навіть до дружини він кожного ранку підходить, аби вкотре познайомитись та спокусити.


5
Діма раз на півроку корумпує військкомат та ухиляється від призову до армії. Як «справжній чоловік» він зневажає захист Батьківщини та готовий одягнути форму лише за наявності хлібного місця в тому ж самому військкоматі.


6
Діма весь час лежить на дивані та працює виключно начальником. Хатніми справами не займається принципово, бо то є вище за нього. Максимум, що можна робити – ремонт. І тільки якщо він тягнеться декілька років і призводить до знищення житла!


7
Оскільки Діма «справжній чоловік», то він за замовчуванням завжди правий та ніколи не буде на рівних, як партнер, будувати стосунки. І дружина від нього ніколи не піде. Це він її кине на 9 місяці вагітності разом із двома малесенькими дітьми заради більш вродливої\багатої\молодої\наївної жертви.


Але є й інші засоби в подробицях роз'яснити Дімі новий світовий порядок. Вони не менш зневажливі, хоч би як він до них не звикав. Не завжди ж приділяти свій дорогоцінний час на балачки! Краще просто повернути до життя традиції рабовласницького півдня США, який був найтерпимішим у світі:

  1. Ніколи не поступайтесь місцями у громадському транспорті! Якщо ви їдете в маршрутці і бачите у протилежній частині салону вільне місце, то дійте рішуче. Протопчіться через весь салон. Діма завжди зобов'язаний поступатись вам місцем! Втомлений, з важкими речами, хворий та старий. Ви – жінка, а він – «справжній чоловік».

  2. В усіх оголошеннях про роботу потребуйте лише робітників своєї статі. У світі рівності немає поняття «жіноча\чоловіча професія», як немає роботи для Діми.

  3. Суд завжди залишить вам дитину, а роботодавець оформить відпустку, лікарняний чи декрет. Заважайте Дімі реалізовувати права, що йому їх гарантує Конституція. Тільки ви здатні впоратись із важким тягарем материнства й опіки над дитиною!


І найголовніше, любе жіноцтво. Продовжуйте боротьбу за свої права, виходьте на прайди та культивуйте гендерну справедливість. Адже ніщо не дискримінує сексиста Діму так, як це роблять справжня рівність і толерантне суспільство!