Всесвіт чує мене!
Коли хочеш суші, а потім протягом дня бачиш в додатках їхню рекламу, то це або погана пам'ять на те, що ти гуглила, з додаванням хорошого таргету, або нас всіх прослуховують й з цим треба змиритись.
Але не про це.

Ще пару тижнів тому я закинула думку в чат команди PROactive, що не вистачає рук, давайте мов шукати. Ввечері наступного дня отримала запит на проходження практики в PROactive. Через тиждень ще два.
Думала, що просто пощастило. Вдалий час, коли в студентів є в цьому потреба.

Вирішила пошукати заходи, яким ми б хотіли запропонувати інформаційну підтримку, була пауза в активній роботі, треба було поновитись. Але не встигла, бо на пошту надійшло 3 запити за тиждень.
Окееей.

Заливаю статтю на сайт й страждаю подумки — якби ж дизайн був більш професійним, ніж мої знання photoshop та html. Через пару днів: "вам графічний дизайнер не потрібен?"
Я сплю чи що?

Ну й наймасштабніше — треба повертатись в оффлайн. Бо хочемо, можемо, будемо! Клііііііпаю я очима й бац — 24 жовтня у рамках Pro Bono Week від Pro Bono Club Ukraine проводимо тренінг "PR для соціальних проектів".

Не знаю, чи це дійсно всесвіт, чи просто треба частіше мріяти про таке прекрасне, але я точно йому вдячна. Й усій чарівній команді PROactive
Важко описати, що ці кроки (як великі, так і зовсім маленькі) для мене означають. Найважливіше в соціальній сфері — розуміти, що ти йдеш, а не стоїш.

Приходьте наступного четверга послухати Юлия Никандрова (Julia Nikandrova) (знаючи спікера, це буде бомба????) о 18.00 в креативний кластер "Пространство" (Аркадійська аллея 1).
Деталі: https://www.facebook.com/events/1109291639280244/
Реєстрація: https://probono.org.ua/proactivepbw
P.S. Й якщо раптом вам сумно живеться й не знаєте, де діти енергію, то PROactive завжди радий вільним рукам й палаючим очам: в нас ще не один захід й проект попереду!
Надія Новашицька