Гонка націй в Одесі – хардкорний тімбілдінг
Немає нічого кайфовішого за досягнення довгоочікуваної мети! Не знаю, як у вас, але жоден подарунок не робить мене настільки щасливою, як подолання непідвладних викликів. Правда, Range Rover ще не дарували, може б, інакше почала цей текст.
Усе життя прагнемо підкорити Еверест, та не помічаємо, як ці "еверести" стаються з нами щодня. Знайти сміливість зробити щось вперше – це вже виклик! Вперше вдягнути коротку спідницю, почати займатися тоурестлінгом, вперше заспівати у караоке, прочитати "Війну і мир", кинути все й переїхати в іншу країну, вперше когось відлупцювати, вперше взяти участь у "Гонці націй" – це все виклики.

Гонка націй – що це?

Race Nation – це забіги з перешкодами, які діляться на три категорії "Забіг сили", "Забіг волі" й "Нічний забіг". У кожному забігу ти можеш обрати певний рівень складності: "Elitе", "Standart", "Team". Наша команда зареєструвалася на "Забіг сили", а це 5 кілометрів і 20 перешкод, в народі названий "Адським хардкором".

Коли на початку маршруту довелося пересуватися по морю вздовж берега в кросівках, я відчувала, що цей день запам'ятаю надовго.

Ми бігли з колодою в руках, підіймалися на гору по канату, без канату, але з мішком на спині (улюблена перешкода), повзли під колючою проволкою, занурювалися в калюжі з багнюкою, переносили себе на руках по драбині і це не все.

Перешкода

Якщо ти пропускаєш якусь перешкоду, робиш 15 берпі.

Уже на другій перешкоді я зрозуміла, що без команди сама б не пробігла. По-переше, були важкуваті штуки для дівчат і хлопцям доводилося допомагати, а то й переносити через всю перешкоду, а по-друге, підтримка команди, без якої швидко розслаблюєш булки й здуваєшся.

Що б я змінила, будучи організатором?

  • Збільшила б кількість волонтерів на зупинках, щоб чистили перешкоди від багнюки, бо часами навіть неможливо спробувати пройти.
  • Пункти з чистою водою поставила б не лише на другій половині забігу, але й першій, особливо хочеться пити, коли наївся пилу, повзучи під колючою проволкою.
  • Волонтерів просила б уважніше видавати реквізити дівчатам, а не впарювати вагу, розраховану для чоловіків (мішки, колоди і т.д.).
  • Прибрала б з моря величезних синіх медуз, що жалять ????
  • Попереджувала б учасників, що для перемоги зі спортзалу треба не вилазити.
Наша команда таки дісталася фінішу живими й неушкодженими. Тепер у нас є медалі, футболки фінішерів й незабутні два дні в Одесі.
Яна Опарій