Новини
X Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд"
9-11 жовтня 2020 року в Одесі відбудеться X Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд". Заявки на участь в конкурсі приймаються до 15 вересня.

Детально про умови участі можна дізнатися на сторінці фестивалю.

Учасники мають можливість позмагатися за першість у номінаціях «Відеореклама», «Радіореклама», «Зовнішня реклама», «Друкована реклама».

Головним партнером Фестивалю виступає Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд" продовжує традицію заснування спеціальних відзнак в окремих тематичних категоріях.
У рамках тематичної номінації «Stop hate speech in mediа», оголошеної під патронатом Управління Верховного Комісара ООН з прав людини та Національної спілки журналістів України, молодь може втілити свої ідеї щодо інформаційної ситуації в країні та протидії інформаційній агресії.
У рамках тематичної номінації "Громадянська освіта та права людини", оголошеної EENCE (мережею організацій, що займаються громадянською освітою в країнах Східноєвропейського партнерства), можете надсилати роботи, в яких висвітлюються проблеми прав людини, гендерної рівності,
До конкурсу приймаються авторські роботи, виконані в будь-якому форматі, дозволеному на фестивалі. Проект візьме участь як в загальному конкурсі, так і в конкурсі за тематичним спрямуванням.

Всіх учасників Фестивалю чекає насичена програма майстер-класів, тренінгів та семінарів, а переможців – призи.

Родзинкою цього річного фестивалю стане подорож містами України, в яких буде проведено презентацію робіт переможців.

З усіх питань звертайтеся за тел. - +380 95 405 89 54 (Ігор)

E-mail: effective.communications.ngo@gmail.com
FB: https://www.facebook.com/inshyi.poglyad/