Новини
IX Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд"
25-27 жовтня в Одесі відбудеться IX Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд". Заявки на участь в конкурсі приймаються до 10 жовтня.

Детально про умови участі можна дізнатися на сторінці фестивалю.

Учасники мають можливість позмагатися за першість у номінаціях «Відеореклама», «Радіореклама», «Зовнішня реклама», «Друкована реклама».

Головним партнером Фестивалю виступає Департамент соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної організації.

Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд" продовжує традицію заснування спеціальних відзнак в окремих тематичних категоріях. У рамках тематичної номінації «Stop hate speech in mediа», оголошеної під патронатом Управління Верховного Комісара ООН з прав людини та Національної спілки журналістів України, молодь може втілити свої ідеї щодо інформаційної ситуації в країні та інформаційної агресії.


До конкурсу приймаються авторські роботи, виконані в будь-якому форматі, дозволеному на фестивалі. Проект візьме участь як в загальному конкурсі, так і в конкурсі за тематичним спрямуванням.

Всіх учасників Фестивалю чекає насичена програма майстер-класів, тренінгів та семінарів, а переможців – призи.

Родзинкою цього річного фестивалю стане подорож містами України, в яких буде проведено презентацію робіт переможців.

З усіх питань звертайтеся за тел. - +380 66 186 77 30 (Лана)

E-mail: effective.communications.ngo@gmail.com
FB: https://www.facebook.com/inshyi.poglyad/