Емоційний дотик
Емоції – невидимі клітинки організму, які можуть в одну мить перетворити твоє життя в рай чи ад. Їх ступінь вираження може досягнути, всіх відомих та навіть, невідомих, максимальних і мінімальних позначок. На це знадобиться лише декілька хвилин. Але пам'ятай, що відчувати – обирати тільки тобі.

Натхнення

Почуття неймовірної легкості заповнює собою кожну клітинку тіла. Поступово, наче полуничний джем, розтикається по гарячому тосту. Вбираючи усю солодкість, мозкові імпульси відключаються і тілом вже керує воно… невідоме, таємниче та водночас вражаюче.

Під його керівництвом ти насправді твориш. Картини, книги, наукові відкриття і ще тисяча й одна річь, які ти створюєш в цю мить. Саме «в миті», адже вона зникає з першими проявами світу, того, справжнього. Достатньо кому-то доторкнутися до тебе чи мовити слово – і все, його вже не наздогнати.

Але навіть з його втечею, він ще довго буде нагадувати про себе легким пощипуванням кінчиків пальців та солодким присмаком на душі.


Страх

Він полюбляє різноманіття, добираючи до кожної людини свій напад. Але його улюблені методи протилежні один одному.

Перший. Сковування тіла відбувається поступово. Крок за кроком його крижані руки охоплюють спочатку ноги, потім тіло і руки, а в кінці голову. Тим самим позбавляючи тебе можливості не тільки рухатися, але й говорити.

Другий. Наче циклон, зароджуючись з маленької думки він буде нарощувати свою потужність, допоки не поглине тебе повністю. Він буде усюди, куди би ти не пішов, що б ти не робив – всі думки відтепер будуть зайняті тільки їм. В будь-якому прояві він буде раптовим, хаотичним і неупорядкованим. Йому під стать знести зі свого шляху навіть найраціональніші думки. Та він слабкий перед іншими почуттями, будь-яке з них здатне його придушити. І тут, кожен обирає сам, за допомогою чого йому боротися з ним.( P.S. Вам може здатися, що ця рубрика потрапила сюди випадково. Адже її значення помітно вирізняється поміж інших. Проте її метою є демонстрування Вам, як фотографії окремо чи у поєднанні з текстом можуть викликати певний емоційний настрій, почуття. Читаючи цей текст, хіба натхнення і страх не закралися в вашу свідомість?)