Франик й Файне місто. Де (не)поїсти смачно й (не)дорого?
Франківськ
1
Urban Space 100
франківський сніданок (велика порція з яєчні, бекону, сосисок, помідору, салату, фасолі, хлібу з маслинами) близько 115 гривень. Чудовий варіант, якщо треба бути ситим на довгий проміжок часу. Ціни середні. Вже о 8.30 важко встигнути зайняти місце біля віконця, але нам вдалось.

2
Бістро «Десятка»
Хочете попасти 100-відсотково, забронюйте. Ми просто щасливиці, бо перед нами розвернули пару людей й після нас ще багато через відустність місць.
Крем-суп, вареники з нутелою (увага, надто смачно!), келих вина й лимонна настоянка вийшли близько 150 грн. Ціни хороші, смачно до нестями. Треба бути готовим, що сидите ви майже спина до спини, не для всіх це зручно.

3
Individual Approach
Our company works according to the principle of individual approach to every client. This method lets us to get success in problems of all levels.
Яремче
Біля водоспаду Пробій є «Гуцульщина» чи щось таке. Cалат «Цезар» там коштує 120+ гривень. А поруч є «Варенична», де 100 грам будь чого (в меню салати, вареники й квашені овочі) коштує 20 грн. Й НЕРЕАЛЬНО СМАЧНИЙ КВАС???? (кажу вам як людина, яка його не любить).
Файне місто
1
"Два гуся"
Щось на кшталт столовки, "Пузатої хати". Не сподобались ні ціни, ні запах, тому пішли, не замовляючи. Не рекомендуємо.
2
Арт-бар "Коза"
Цезар, бурітос, чай вийшли близько 150 грн. Смачно, але звичайно. Зранку дуже затишно, коли проходили повз ввечері — людей було тьма.
3
Файне місто
НІКОЛИ НЕ ЗАМОВЛЯЙТЕ ПАТЕЛЬНЮ на 1 людину, якщо не маєте голоду стадії "з'їм слона". А якщо замовили, то не замовляйте нічого окрім неї. Не повторюйте наших помилок.
Отже, пательня за 55 грн — це сковорідочка розміру звичайного млинця з горкою набита картоплею, м'ясом, розплавленим сиром, салатом. Смачно до жахіття, але дуже багато.
Поговорити ввечері там важко, може грати гучна жива музика.

В Рівному нам нічого не радили, тому зайшли ми в перший знайдений стандартний заклад, назву якого я навіть не запам'ятала. А от в Маці цінни вищі за одеські.
В Фастові (якщо буде в когось пересадка) крутий базарчик прямо біля вокзалу: 1 грн за огурець.

Усім смакоти!