Істини, яким я вчу свою доньку:
1
БУТИ ВДЯЧНОЮ
Собі, людям, Всесвіту. Щовечора ми дякуємо дню за 3 речі, говоримо, чому кожен з нас сьогодні молодець 🙂 А якщо були якісь складнощі чи проблеми, то ми аналізуємо і говоримо про них.⠀

2
БУТИ ЩАСЛИВОЮ
Щастя - це вибір. Можна акцентувати увагу на негативних моментах, можна на позитиві. Можна приймати випробування як можливість стати сильнішою. Коли я чимось засмучена, Мілана завжди знаходить слова, як мене заспокоїти.

3
ПОВАЖАТИ...
людей, їхню думку, поважати тварин, природу і поважати себе. Мені здається, що все починається з поваги. Якщо ми поважаємо себе, то ніколи не будемо смітити в місті, якому живемо, руйнувати те, що створили інші люди, зневажливо ставитися до оточуючих. .
4
ПРОЯВЛЯТИ СВОЇ ПОЧУТТЯ -
це не слабкість, а СПРАВЖНІСТЬ. Якщо нам (будь кому в родині) погано, ми про це говоримо. Якщо хочеться плакати - плачемо. Уміння відчувати і ділитися цим - це дуже важливо.
5
ДІАЛОГ - це ключ до взаєморозуміння.
Завжди все проговорювати з нами, друзями, колегами і т.д.
6
ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.
ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. За себе, свої вчинки, своє життя. Ми можемо допомогти і дати все, на що спроможні, але її рішення - це її відповідальність. За своє життя відповідальні лиш ми.
7
ЛЮБОВ - це основа всього.
ЛЮБОВ - це основа всього. Добро, довіра, чесність, щирість, справедливість і т.д. починаються з Любові. Любити себе, рідних, людей, світ навколо і цінувати життя ❤
Ми багато про що говоримо, але це певно 7 основних моментів. А що додали б Ви?