Що таке взагалі поняття «абсентеїзм»? Чому варто розкрити його детальніше?

З огляду на актуальність цієї теми у 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ році (вже минулі президентські, а також прийдешні парламентські вибори, пост про які я для вас закину найближчими днями), думаю варто розглянути поняття абсентеїзму з політичної точки зору.

Грубо кажучи ➡️це прояв байдужого ставлення населення до суспільного життя, ухилення від участі в ньому До абсентеїстів відносять тих людей, що для себе обирають позицію такого собі «пасивного глядача», тобто участі у політичному житті держави вони не беруть.
Які чинники впливають
на таке ставлення певних осіб
Низький рівень життя основної кількості населення. До цього пункту можемо включити як брак коштів, мотивації, енергії, та й банально – часу. Ні для кого не секрет, що особи з меншим рівнем доходу, а отже ті, думки яких в першу чергу спрямовані на покращення свого власного фінансового та суспільного стану, не будуть вникати в політичну ситуацію країни, розбиратися з нюансами тих чи інших політичних сил.
Банальна неграмотність людей, які в силу незнання, не надають значення та не усвідомлюють важливості таких значущих кроків, як звичайне голосування та волевиявлення. А якщо навіть і усвідомлюють, то не вірять в реальність врахування їхньої думки.
Відсутність змін. Чи можемо ми очікувати політичної активності, якщо як з однією владою, так і з іншою не бачимо зрушень? Очевидно, з часом усі ми перестаємо сподіватись на кращий результат.
Відсутність реального розуміння що зміна нашого ставлення, персональної участі у виборах вплине на стан нашого життя. Думаю, у більшості побутує думка, що лише ти сам можеш змінити ситуацію, покращити щось в своєму житті.
Невдоволення теперішньою владою, або жодним з наявних кандидатів. Такі особи виражають свій протест таким чином: «якщо немає за кого голосувати, то не буду взагалі». Проте, чи не краще вибрати «менше зло»?

Факт того, що вже з перших самостійних кроків молодь зіштовхується з корупцією, а отже вважає всіх посадовців аналогічними, а систему «гнилою».
І що в результаті? Ми просто тупочимось на місці від виборів до виборів

Як думаєте, як на таку ситуацію повпливати⁉️