Блатні номери. Воно тобі треба?
Мадонна... Мандаринчик... Сирота

Кожен з вас мабуть бачив автомобілі з цікавими і нетиповими номерними знаками. І хочу відзначити що такі номери повністю☺️ відповідають затвердженим в Україні стандартам.

Замовити такі знаки може кожен на авто чи мотоцикл у територіальних сервісних центрах МВС. Вартість????буде залежати від кількості символів на номерах та наявності графічних елементів (від 300 до 900 грн).

На індивідуальному номерному знакові можна розміщувати⤵️
1. літери;
2.літери і цифри;
3. літери, цифри, графічний елементи.

Напис на автомобілів має містити від трьох до восьми символів (від трьох до восьми літер чи від трьох до семи літер і цифр). Напис для мотоциклів має містити від трьох до шести символів (від двох до п'яти літер і цифр).
Літер у написі на індивідуальному номерному знакові має бути не менше ніж дві.
Кроки ваші будуть наступними для отримання
1
Звернутися в будь-який територіальний сервісний центр МВС;
2
Написати заяву з проханням оформити індивідуальні номерні знаки;
3
Разом зі співробітником сервісного центру створити дизайн майбутнього номера і затвердити у керівництва сервісного центру;
4
Сплатити необхідні платежі і надати співробітникам центру відповідні квитанції;
5
Отримати індивідуальні номери і довідку для подальшої реєстрації їх за транспортним засобом.
На виготовлення номерів відводиться термін 1 місяць з моменту передачі замовлення підприємству-виробнику.

Але з графічним зображенням не все так просто, оскільки крім стандартних документів необхідно буде мати засвідчену копію документа, що підтверджує реєстрацію????символіки або знака.

Якщо ж йтиметься про розміщення назви якоїсь компанії, то потрібно буде отримати письмову згоду її власників або засвідчені копії установчих документів з собою.

Такий знак не буде закріплений остаточно лише за вами, ви завжди зможете передати його комусь іншому або перереєструвати на???? новий транспорт.

Ще один нюанс це те, що з такими номерами виїхати за кордон не вдастся. Для цього потрібно буде використовувати ті номера➡️ що видали вам при реєстрації автомобіля.

На мою думку, це просто зайва забаганка.
Як думаєте, варто над таким заморочуватись?)