Новини
Вчимося мобільній журналістиці у європейських фахівців
26 квітня 2019 року студенти факультету журналістики НУ «ОЮА», які є учасниками міжнародного проекту «Голос жінки має силу», взяли участь у тренінгу з мобільної журналістики від головного редактора Deutsche Welle - Якова Леона.
Яков є топовим спеціалістом європейського медіа-простору. Саме він має понад 25 років досвіду роботи в журналістиці від традиційних радіо- та телепередач до передових живих блогів та SMM; зараз обіймає посаду головного редактора відділу цифрових новин Deutsche Welle й відповідає за збір та підготовку матеріалів для подальших публікацій на медіа-платформах, в соціальних мережах; тривалий час активно розробляє та впроваджує нові технічні та редакційні методи створення новин, завдяки яким Deutsche Welle має сьогодні одну за найбільш новаторських мульти-медіа платформ для розповсюдження новин в Європі. Крім того Яков працював на конкурсі Євробачення, де відповідав за наповнення офіційного сайту та сторінок у соціальних мережах.

У ході зустрічі студенти познайомилися з новими викликами сучасного інформаційного суспільства, які вплинули на активний розвиток нових інструментів комунікації. Саме мобільна журналістика сьогодні входить в тренд новітніх медіакомнікацій, оскільки задовольняє вимоги сучасних споживачів інформації. Як треба створювати контент, які новітні інструменти сьогодні найактуальніші, як правильно подати історію, що б вона привернула увагу широкої аудиторії; як створити контент для соціальних мереж (YouTube, Facebook) - ці та інші питання розглянув Яков зі своїми слухачами.

Особливо зацікавило студентів сучасне технічне обладнання, яке сьогодні активно використовують у своій роботі блогери.

"Безумовно, такі воркшопи – це не лише чудова можливість дізнатися про нові тенденції сучасної журналістики, тонкощі роботи блогерів, а й поспілкуватися з відомими фахівцями своєї справи, які залюбки діляться своїми знаннями та навичками. Такі люди справді мотивують та надихають!» - ділиться своїми враженнями учасниця тренінгу Тетяна Борумбей.

Попереду - нові зустрічі, тренінги, блог-кафе, що будуть стосуватися всіх тонкощів сфери блогерства!

Проект «Голос жінки моє силу» реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв'язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.