Fantasy Room:
Art&Fashion or Art&Passion


Здається, я знайшла ліки, які допоможуть привести думки в порядок і надихнути на нові рішення. Навчитися помічати прекрасне і відтворювати його на папері може кожен. В цьому точно впевнена команда професіоналів Fantasy Room.
Fantasy Room - це арт-школа, де творять майстри своєї справи, а студенти реалізують свої ідеї та відпочивають у творчій атмосфері. За відносно короткий термін, школа встигла набути статусу міжнародної, її філії представлені не тільки в Україні, але і в Росії, Білорусії та Казахстані.
Аліна Гайдукович, засновниця школи, розповідає про її появу: «Спочатку я хотіла просто помалювати в компанії друзів, але пізніше мені спало на думку створити проект, в якому можна було б навчити малювання будь-якого охочого з нуля».
Своєю відмінною рисою Fantasy Room вважають атмосферу: «Тут хочеться творити, малювати або просто відпочити після робочого дня».

Переступивши поріг світлої студії, тебе зустрічає аромат творчості: насичений запах фарб та живих квітів, а розміщені по всьому приміщенню незвичайні предмети декору, на зразок яскравих торшерів, нібито виростають зі стін.

Тут тобі привітно посміхаються і надають список курсів, які проходять у школі на даний момент: акварельна ілюстрація, малювання маркерами, академічний рисунок, сучасна каліграфія і леттерінг і, звичайно ж, гордість школи – fashion-ілюстрація.
Читаючи перелік можна подумати, що деякі курси ну зовсім не під силу новачку. Але мене запевняють, що «абсолютно не важливо, як давно ви тримали олівець в руках. Якщо ви готові взятися за нього знову і прийшли до нас, то ви в правильному місці ».

Насамперед мені пропонують курс, що відкрився відносно нещодавно - «Основи малюнка». На даний момент йому близько 4-х місяців, проте він вже знайшов великий відгук у студентів арт-школи. «Це перший курс, який ми радимо відвідати людині, яка ніколи не малювала, щоб спробувати свої сили. Основною цільовою аудиторією є в основному дівчата і жінки, у яких є час для своїх хобі. Професії абсолютно різні, але всіх наших студентів, безумовно, об'єднує любов до творчості. В середньому курс відвідують люди від 22 до 35 років, а також діти від 14 років. Все частіше до нас почали приходити і молоді люди, тату-майстри, з метою урізноманітнити свої вміння» - говорить керівник одеської філії Fantasy Room Наталія Пошутило.

Школа пишається своїми випускниками, які по закінченню курсів продовжують свій шлях в сфері ілюстрації і діляться тим, як змінилося їхнє життя, з появою в ньому творчості. Роботи студентів арт-студії привернули увагу таких видавництв як Vogue, Moschino, Balmain, Harper's Bazaar і L'Officiel.

«Ми на регулярній основі співпрацюємо з Паризькою школою мистецтв і щомісяця відправляємо наших студентів на модні стажування в кількох напрямках. Це прекрасна можливість набути досвіду і зробити наступний крок для майбутнього, скажімо, в fashion-ілюстрації», - розповідає Наталія. Протягом всього стажування студенти відвідують відомі будинки мод, паризьку бібліотеку, різні магазини, закриті розпродажі тканин, де купують їх для показів відомих брендів. Це відмінна можливість попрактикуватися, відвідати Париж і закріпити отримані в школі знання.

Крім вже існуючих напрямків, школа прагне постійно розвиватися. Творчий колектив Fantasy Room завжди радий новим обличчям і свіжим поглядам, які можуть послугувати початком для відкриття нового курсу.

Зараз команда розробляє 4 нових напрямки в Digital-Art. Це нова тенденція у медіамистецтві, заснована на використанні комп'ютерних технологій, що стає популярною по всьому світу.

Так само в недалекому майбутньому школа мріє представити ще один напрямок - «Інтер'єрна картина». Швидкі і вражаючі результати, зменшення витрат на кількість ресурсів, порівняно з уже звичними нам матеріалами для малювання. Протягом цього курсу студенти зможуть створити близько 4-х інтер'єрних картин, з використанням різних матеріалів.

Ну а тим, кого ще не вдалося переконати в тому, що варто спробувати відкрити в собі художника, засновниця школи додає: «Людині, яка тільки задумалась або вже починає робити свої перші кроки в малюванні та його освоєнні важливо не боятися "білого" паперу та при першій спробі не опускати руки. Успіх насамперед пов'язаний з помилками, якщо їх немає, то не буде і розвитку. Не обов'язково називатися найталановитішим, важливо ретельно працювати і практикуватися. Ну і звичайно ж приходити до нас! (сміється)».