Mediaplur
Проект спрямований на розвиток медіакомпетенцій активної молоді, яка, спілкуючись з суспільством через блоги, зможе піднімати соціально важливі проблеми, звертати на них увагу суспілства, а також впливати на прийняття рішень.
Проект MeDiAPLUR реалізується для побудови діалогу молодого покоління, популяризації знань про блогерство, медіаграмотність, а також залучення молоді до вирішення соціально важливих проблем.

MeDiAPLUR реалізується в 2019 году в трьох регіонах Украіни: Одесі, Сумах та Кропивницькому.

Проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина, а також Фундації прав людини (Human Rights Foundation).
Особливості проекту
Доступність
Ми працюємо для всіх, незалежно від статі, віку, професії тощо
Відкритість
Кожен бажаючий може долучитися до наших заходів
Ефективність
Учасники отримують не лише теоретичні знання, а й практичні навички
Заходи проекту:
Тренінги
Блог-кафе
Ніч соціальної реклами
Активна блогерська діяльність
Залученість
50
учасників тренінгів
350
учасників блог-кафе
60
блогерів
Наші тренери
Валерій Балян
кінорежиссер, киносценарист, корреспондент «Радио «Свобода»
Юлія Нікандрова
журналистка, блогер, руководитель одесской Службы по делам детей
Олег Владимирський
фотокореспондент видання «Вечерняя Одесса»
Надія Новашицька
головний редактор видання "PROactive"
Тетяна Кузнєцова
меіаексперт, професор, доктор наук із соціальних комунікацій
Валерій Болган
головний редактор видання «ІзбирКом», медіаексперт
Лариса Писаренко
медіаексперт з соціальних комунікацій
Яна Опарій
блогер,
автор книги «Мудра кішка Варшава», «Блог на чемоданах"
Набуті знання та навички
Основи блогерства
Фото- і відеозйомка
Секрети успішного блогу
Основи сторітелінгу
Особливості висвітлення соціальних проблем
Принципи привернення уваги до тексту
Громадська адвокація: сучасні техніки
Основи правової журналістики
тренінг
Основи відеоблогерства
Блог-кафе
"Як створити свій блог на Tilda?"
Блог-кафе
"Соціальні проблеми молоді та особливості їх виствітлення"
Блог-кафе
"Історії у фотографіях"
Таємниці дзеркал та відображень
Блог-кафе
Як зрозуміти смисли, закладені в текст? чи кожен може його зрозуміти? чи готові ми звернути увагу на закодоввані сенси у відображеннях?
Зануритися у світ відображень і знайти завуальований смисл - саме це наші учасники спробували на блог-кафе кінорежисера, кіносценариста, кореспондента "Радіо Свобода" Валерія Балаяна.
"Что же вы видите, когда смотрите в зеркало? Правда ли, в жизни такими нас видят люди? Живописцы, завороженные таинством зеркал, применяли его в своих полотнах для сокрытия определенных смыслов, с надеждой, что внимательный зритель разгадает игру отражений с реальностью," - рассказывает Валерий Балаян.

На протяжении тренинга участники делились своими впечатлениями и разгадывали замыслы, путешествуя по Зазеркалью художников.
Ніч соціальної реклами
Те, що примушує думати та відчувати. Те, як ти бачиш світ.
"Ніч соціальної реклами" дала можливість поглянути на соціальні проблеми очима молоді та запропонувати свої шляхи їх вирішення.
Молодь з різних куточків України 26 жовтня поділилася власними поглядами та примусила всіх задуматися над шляхами вирішення важливих проблем.

Залученість
120
учасників
10
регіонів України
100
соціальних проектів
Блогерська діяльність
Тематика блогів:
Екологія
Соціокультурні проблеми
Проблема захисту тварин
Права людини
Самореалізація
Trevel-блоги
Думали ли вы о социальных проблемах в свои 12 лет? Михаил Грищенко в своем документальном фильме "Мы просто другие" затронул социальную тему, о которой, к большому сожалению, зачастую забывают взрослые и сознательные люди.
Ростислав Лушин в своем видеоблоге о своем путешесвии в Скандинавию
Олександра Колоскова
Дуже вдячна за можливість долучитися до такого важливого проекту. Навчання, яке надихає! Спікери, з якими хочеться завжди співпрацювати! Атмосфера натхнення!
Ігор Касяненко
Під час реалізації проекту я та мої друзі навчилися багатьом "фішкам", які не лише допомогли нам у навчанні на факультеті журналістики, а й у житті! Тепер я вмію писати, знімати, бути почути. це чудво! Дякую! Сподіваюсь на продовження!
Олена Козлова
Занятия блогерству в рамках проекта MeDiAPLUR - это не просто тренинги и занятия. Это дружба, это уютная атмосфера, это вкусная еда, теплый прием, а самое главное - это знания. Знаний хоть отбавляй, и всё настолько разное, всё в такую "новиночку", что хочется приезжать снова и снова (что я, в принципе, и делала). Хочу ещё больше и больше занятий от проекта "MediaPlur", чтобы учиться, учиться и ещё раз учиться ;)
Ганна Монастирьова
Полезные знакомства, вдохновляющая атмосфера и расширяющие кругозор спикеры – так бы я охарактеризовала время, проведённое на тренингах проекта "MeDiAPLUR". Очень ценю, когда занятия наполненны реально нужными и важными смыслами.
Со многими участниками проекта я общаюсь и до сих пор, мы обмениваемся ссылками на блоги и поддерживаем проекты друг друга в соцсетях.
Олександра Артошина
Этим летом мне случилась прекрасная возможность попасть в школу блогерства. За короткий срок мы получили огромную теоретическую базу знаний и закрепил её практикой. С нами работали профессионалы, настоящие мастера своего дела. Мы снимали социальные ролики, учились делать это интересно и качественно. Осваивали монтаж видео. А мотивировала нас атмосфера создана в школе. Нереально красивая природа, удобный формат тренингов и современный подход сделали свое дело. Мы получили большой заряд энергии на создание своего продукта.

Так же, нельзя не сказать, о неповторимом поваре и наших феях, которые заботились о комфортном проживании.
Я очень благодарна команде MEDIAPLUR за организацию такого рода работы. Для меня это новый и очень интересный опыт.
А далі що?
Продовжуємо активізацію блогерської діяльності, що сприятиме поінформованості суспільства про важливі проблеми, а також вирішенню деяких з них
Для удосконалення блогерської діяльності плануємо проводити навчальні тренінги, блог-кафе для зацікавлених мешканців Одеси різного віку
Прпонуємо введення блогерства у навчальний процес, що сприятиме розвитку критичного мислення студентів, набуттю навичок донесення власної точки зору.
Започаткувати конкурс серед блогерів-початківців на кращий блог про актуальні проблеми суспільства