новини
Молодіжний медіафорум з проблем вияву мови ворожнечі в сучасному інформаційному просторі
16-17 листопада 2018 року Молодіжним центром ефективних комунікацій у партнерстві з НСЖУ за підтримки Верховного комісара ООН з прав людини було проведено Молодіжний медіафорум з проблем вияву мови ворожнечі в сучасному інформаційному просторі.

Захід відкрив голова НСЖУ Сергій Томіленко, звернувши увагу молоді на сучасні виклики професії журналіста, відповідальність мас-медіа, дотримання журналістських стандартів.


Професор Тетяна Кузнєцова презентувала результати проведеного моніторингу щодо тенденцій вияву в ЗМІ південного регіону України мови ворожнечі. Студенти активно обговорювали проблеми толерантного ставлення до гендерно чутливих тем, особливостей висвітлення українсько-російських відносин, ставлення до етнічних груп.

Професор Сорбонського університету доктор Марія-Франц Малонга провела семінар, на якому обговорила зі студентами питання стигматизації, стереотипів та мови ворожнечі в сучасній рекламі.

У заході взяли участь понад 100 студентів, аспірантів та викладачів з вищих навчальних закладів різних регіонів України (Одеси, Києва, Харкова, Запоріжжя, Кам'янця-Подільського, Вінниці). Вражала небайдужість учасників медіафоруму та їхня активна участь у дискусіях.