Новини
Стартувала реалізація міжнародного проекту Молодіжним центром ефективних комунікацій спільно
з Фундацією прав людини
«Голос жінки має силу-2019»


У лютому 2019 року Молодіжний центр ефективних комунікацій долучився до реалізації Міжнародного проекту «Голос жінки має силу».

Мета проекту

Установлення в суспільстві гендерної рівності як важливої умови сталого розвитку країни;
Залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів.
Забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН та досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року;
Підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах;
Послаблення напруження та пом'якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності;
Розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні;
Створення простору для повноправної участі жінок з усієї України (у тому числі з непідконтрольних територій) у вирішенні питань, пов'язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні.
If a building becomes architecture, then it is art
Громадською організацією «Фундація прав людини» за підтримки Інституту міжнародних культурних зв'язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини було оголошено конкурсний відбір партнерів для співпраці.

Серед 67 поданих до конкурсу заявок лише 8 організацій обрано учасниками цього проекту, серед яких і Одеса.
Слоган проекту
«Мистецтво може відкрити будь-які двері і пройти через будь-які бар'єри»
Проект буде реалізуватися у 2019 році у 8 регіонах України – Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Київська, Миколаївська, Одеська, Сумська та Чернігівська області.
Стартуємо в Одесі!

Вже 6 березня в Одесі відбувся презентаційний круглий стіл «Голос жінки має силу-2019»: цінності проекту та шляхи його реалізації».

У заході, що проходив у Музеї рідкісної книги, взяли участь студенти і викладачі факультету на чолі з деканом професором Тетяною Кузнєцовою, голова правління Фундації прав людини Євген Фомін, голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Юрій Работін, представник Національної комісії України з питань захисту суспільної моралі Людмила Акімова, голова громадської організації «Асоціація жінок України «Дія» Наталія Делієва, кінорежисер, кореспондент Радіо Свободи Валерій Балаян, фотокореспондент «Вечірня Одеса» Олег Владимирський.
Тетяна Кузнєцова
декан факультету журналістики
Такі зустрічі дають можливість відкритого діалогу з європейськими медіа-експертами, що, в свою чергу, сприяє напрацюванню єдиних принципів формування якісного медіапростору, механізмів захисту журналістів, а також, це гарна можливість для студентів отримати нові знання у сфері міжнародної журналістики.
Тетяна Кузнєцова
декан факультету журналістики
Такі зустрічі дають можливість відкритого діалогу з європейськими медіа-експертами, що, в свою чергу, сприяє напрацюванню єдиних принципів формування якісного медіапростору, механізмів захисту журналістів, а також, це гарна можливість для студентів отримати нові знання у сфері міжнародної журналістики.
В рамках проекту на учасників чекає чотири Школи-тренінги, які пройдуть у тренінг-центрі «MamaCares»
It is the best way to improve your professional skills and become more valued
Як стати блогером
21-24 березня 2019 року
Основи відеоблогінгу
25-28 березня 2019 року
Арт-терапія

11-14 квітня 2019 року
Драма-театр

16-19 квітня 2019 року
Оголошуємо конкурсний відбір для участі в 4-денних Школах