Новини
Навчаємося майстерності блогерства
З 21 по 28 березня на Київщині були проведені дві
Школи-тренінги «Як стати блогером» та
«Основи відеоблогінгу» в рамках проекту
«Голос жінки має силу 2019».

Серед учасників Школи були активісти з усіх восьми регіонів, де діє проект (Одеської, Закарпатської, Запорізької, Дніпропетровської, Сумської, Черніговської, Миколаївської та Київської областей). Молодіжний центр ефективних комунікацій представляли активісти та студенти факультету журналістики НУ «ОЮА» - Марія Горбунова, Ксенія Козак, Тетяна Рибачук, Анастасія Монастирева, Олена Козлова, Валерія та Олександра Дем'янові, Ірада Ахадова.

Основам блогерства навчали тренери Богдан Буткевич, Наталя Соколенко, Дмитро Тузов, Юрій Кочаров, Сергій Ягубов. Учасники тренінгу мали змогу отримати теоретичні знання й набули практичні навички відеозйомки, монтажу, створення сценарію відеоблогу. Під час Школи вони створювали власні блоги, працювали у команді та обмінювалися досвідом.

Тренери відзначили високий рівень підготовки учасників та розуміння ними теми й мети тренінгу.

Самі учасники отримали не лише величезний досвід, а й позитивні емоції, які надихають на успішну реалізацію проекту.

Валерій Базилевич зазначив: «Моя правда на сьогодні: Давно вже не мав відчуття "однієї хвилі" з такою кількістю людей, не просто людей - особистостей. Без "перетягування ковдри", пошуків лідера та делегування зобов'язань. Команда, де всі слухають, та, що найголовніше, чують один одного. Не відстоюють свої ідеї, а діляться ними. Згодні зробити індивідуальний крок назад, щоб потім разом зробити два кроки вперед. Наша команда для мене - це мікро модель держави, в якій я хотів би жити. Дякую».

Дякую за можливість стати частиною проекту «Голос жінки має силу». Це були насичені 4 дні у школі відеоблогінгу. За цей час ми не тільки отримали корисні навички, а й знайшли справжніх друзів і перетворилися в маленьку родину. У школі панує дружня атмосфера. Викладачі готові підтримати і допомогти, якщо виникають труднощі. Неймовірно продуктивні дні надихають на майбутні проекти. Дякую Юрію Кочарову, Сергію Ягубову та Євгену Фоміну за отриманий досвід!

Олександра Дем'янова
учаниця проекту
У рамках проекту заплановано проведення у квітні 2019 року ще двох
4-денних Шкіл-тренінгів на теми миротворчості та арт-технік
як засобів вирішення конфліктів.
Проект буде реалізуватися у 2019 році у 8 регіонах України – Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Київська, Миколаївська, Одеська, Сумська та Чернігівська області.
If a building becomes architecture, then it is art
В рамках проекту на учасників чекає чотири Школи-тренінги, які пройдуть у тренінг-центрі «MamaCares»
It is the best way to improve your professional skills and become more valued
Як стати блогером
21-24 березня 2019 року
Основи відеоблогінгу
25-28 березня 2019 року
Арт-терапія

11-14 квітня 2019 року
Драма-театр

16-19 квітня 2019 року
Оголошуємо конкурсний відбір для участі в 4-денних Школах