10 кращих видань світу
Ви молодий підпиємець?Або ви тільки новачок? Можливо, ви вже бізнесмен? Або ви просто людина з великими амбіціями у сфері бізнесу і не тільки? В такому випадку вам необхідні мотивуючи журнали, і ми Вам хочемо допомогти визначитися з вибором.
1
FORBES
Всесвітньо відомий журнал «Forbes» залишається на плаву з 1917 року і до цих пір має досить високий авторитет і популярність. Журнал корисний не тільки тим, хто відбувся вже як підприємець, але й амбітним новачкам тим, що він інформує про останні світові новини бізнесу та економіки. І чи не кожен зберігає в душі мрію одного разу зайняти рядок в знаменитому рейтингу «Forbes»
2
FORTUNE
«Fortune» менш популярний, ніж «Forbes», але теж приваблює велику аудиторію читачів. Нерідко, на відміну від свого головного конкурента, видання дає слушні поради з розвитку бізнесу, що є гарною допомогою для новачків.
3
TIME
Найпопулярнішим журналом в США є «TIME». У порівнянні з попередніми двома виданнями даний тижневик перетворився на майданчик для найбільш обговорюваних у світі подій: від політики й бізнесу до релігії та мистецтва. Журнал має свій власний формат – стислі статті, що розповідають про найважливіші події, які відбулися за цей тиждень.
4
BUSINESSWEEK
«BusinessWeek» – досить сміливе і відкрите видання, яке славиться тим, що зберігає, незважаючи ні на що, власну думку. Глянець проводить власні дослідження, яким довіряють багато авторитетних компаній. Жоден з підприємців: ні новачок, ні профі, – не повинні пропускати такий журнал
5
HARVARD BUSINESS REVIE
Створений за сприяння Гарвардської бізнес-школи «Harvard Business Revie» спеціалізується на менеджменті та фінансах. На відміну від Форбсу, видання звертає увагу на проблеми у сфері бізнесу і на шляхи їх вирішення, а також дає кілька стратегій щодо просування своєї справи.
6
SMARTMONEY
«SmartMoney» дивиться на бізнес з абсолютно іншої точки зору, використовуючи кращий світовий досвід. Надає актуальну аналітичну інформацію, дає ефективні ради в управлінні своєю кар'єрою, командою, капіталом.
7
РБК
Основна аудиторія РБК – люди з амбіціями. Люди розділилися практично навпіл: 60% чоловіків, 40% – жінки. Видання спрямоване на останні новини світової економіки, стратегії та поради з управління бізнесом
8
БІЗНЕС
Кращий визнаний бізнес-журнал України «Бізнес» – тижневик, в якому можна знайти «Бізнес» – тижневик, в якому можна знайти інформацію про ключові фігури-підприємців у країні, аналітичні статті, тенденції та перспективи розвитку того чи іншого бізнесу.
9
СЕКРЕТ ФИРМЫ
«Секрет фирмы» – російське Інтернет-видання, що випускається щомісяця, ґрунтується на матеріалах про підприємницьку діяльність. Так само частиною журналу є описи кращих бізнес-проектів (їх плюси й мінуси); інформація про можливі проблеми та способи їх вирішення; рекомендації, як тримати бізнес на плаву.
10
THE CHALLENGER
Щоб піднімати свій бізнес, необхідно мати міцне здоров'я, ось чому дане видання – «The Challenger» – має велику популярність. Лайфстайл-журнал присвячений здоров'ю і спорту, що є хорошим мотиватором для самого себе.